Ambjent biznesi ne shitje

 • 300.000€
, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 260 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Durrës.
Ambjenti ndodhet në zonën e Plazhit dhe ka sipërfaqe totale prej 260m2. Ambjenti prej kohësh ka funksionuar si restorant. Ndodhet në vijën e parë bregdetare, në katin e parë të një godine të re. Shitet bosh, pra ambjenti është një mundësi shumë e mirë investimi dhe mund të arredohet sipas deshirës së klientit.
Cmimi i shitjes 300000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting