Ambjent biznesi ne shitje

  • 1.350.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 1.350.000€

Details

  • Price: 1.350.000€
  • Size: 1300 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje ambjent biznesi me sipërfaqe trualli 1300m2, sipërfaqe ndërtese 896m2 dhe siperfaqja e katit nëntokë është 224m2. Godina është e orgaizuar në 4 kate dhe një kat nëntokë ku mund të shfrytëzohet si hotel. Ambjenti ka dhe shërbim Bar-Kafe dhe market.
Cmimi i shitjes 1.350.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting