Ambjent biznesi ne shitje

  • 750.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 750.000€

Details

  • Price: 750.000€
  • Size: 700 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697022706

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Shitet ambjent biznesi në Rrugën Transballkanike me sipërfaqe trualli 700m2 dhe sipërfaqe ndërtese 134m2. Biznesi ka funksionuar si karburant dhe ka klientë të ngritur prej kohësh.
Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 750000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting