Ambjent biznesi me qera-Rruga “Karl Gega”

 • 1.000€
, Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 222 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Ambjent biznesi me qera-Rruga ”Karl Gega”, Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi me pamje nga Bulevardi i Ri i Tiranës, tek Rruga ”Karl Gega”. Organizohet në open space dhe 2 tualete. Ambjenti është në fazë rikonstruksioni, ndodhet në një pallat të ri, me ashensor në katin e gjashtë. Ka një sipërfaqe prej 222 m2. Është i përshtatshëm për investime dhe biznese si: call center, zyra, klinike dentare/estetike etj. Ka dokumentacion te plote hipotekor.
Cmimi i qerasë 1000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting