Ambjent biznesi me qera, Laprake

  • 4.000€
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • 4.000€

Details

  • Price: 4.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në Laprakë, Tiranë. I pozicionuar në një zonë me lëvizshmëri të lartë dhe mjaft të frekuentuar nga njerëzit. Zona është e kërkuar për investime të ndryshme.
Ambjenti ka sipërfaqe bruto prej 400 m2 dhe sipërfaqe neto 360 m2. Është i organizuar në 2 ambjente, të cilat jepen bashkë. Ambjenti është totalisht i investuar, me fasadë xhami, 4 tualete, depo dhe kondicioner inverter për cdo zyrë. Ndodhet ne katin e parë në një godinë të re. I përshtatshëm për aktivitete te ndryshme biznesi. Më parë ka funksionuar si Call Center. Cmimi 10 euro/m2/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting