Ambjent biznesi me qera-Laprake

 • 450€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 91 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Laprakë, Tiranë
Jepet me qera ambjent pranë kthesës së Spitalit Ushtarak, në Laprakë. Ambjenti ndodhet vetëm 50m larg nga rruga kryesore. Ambjenti është i organizuar në duplex dhe ka sipërfaqe totale 91m2 nga të cilat 31m2 është sipërfaqja e katit përdhe dhe 60m2 është sipërfaqja e katit të parë. Ambjenti është i sapo investuar dhe është i pajisur me tualet. Cmimi është i diskutueshëm.
Cmimi i qerasë 450 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting