Ambjent biznesi me qera-Kamëz

 • 5€
, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
qera
, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 5€

Details

 • Price: 5€
 • Size: 231 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet ambjent biznesi me qera në një ndër zonat më elitare dhe që po merr zhvillim me hapa të shpejtë vitet e fundit, në Kamëz. Zona në të cilën ndodhet ambjenti e bën atë një mundësi të mirë investimi për aktivitete të ndryshme biznesi.
Ambjenti ka sipërfaqe totale 231.07m2, sipërfaqe netto 204.49m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 26.58m2. Ndodhet në katin e parë të një godine të mirë-mbajtur me ashensor.
Cmimi i qerasë 5 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting