Ambjent biznesi me qera, Fiori Di Bosko

 • 470€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 470€

Details

 • Price: 470€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Jepet me qera ambjent biznesi tek Fiori Di Bosko, Tiranë. I pozicionuar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të qytetit.
Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 93 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në 3 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e pestë, pallat i ri me ashensor. Përshtatet për aktivitete si zyra, klinika etj . Cmimi i qerasë 470 euro/muaj të përfshira dhe taksat.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting