Ambjent biznesi me qera

 • 300€
, Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
, Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 67 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697022705

Description

Ambjent biznesi me qera-pranë Spitalit te Femijeve, Tirane
Jepet me qera ambjent biznesi ne nje prej komplekseve me te reja me punime cilesore tek Kompleksi ASL, prane Spitalit te Femijeve. Ambjenti ndodhet ne nje zone qe po merr zhvillim me hapa te shpejte vitet e fundit.
Ambjenti ka siperfaqe 67m2. Eshte i pajisur me tualet dhe ballkon. Jepet me qera bosh dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi i qerase 300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rezidence ASL, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting