Ambjent biznesi me qera

  • 100€
, Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 100€

Details

  • Price: 100€
  • Size: 12 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera ambjent biznesi tek Rruga Partizani, Korcë. Pozicionuar në një rrugë kryesore për Lagjen 13 dhe me lëvizshmëri.
Ambjenti ka një sipërfaqe prej 12 m2 dhe ndodhet në katin përdhe, buzë rrugës. Ambjenti është i investuar, i shtuar me pllaka, disponon tualet dhe kondicioner, fasadë xhami nga rruga. Përshtatet për aktivitete si: berber, zyrë, dyqan etj. Cmimi i qerasë 13,000 lek/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

  • Address Rruga Partizani, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce