Ambjent biznesi me qera

 • 7€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 7€

Details

 • Price: 7€
 • Size: 400 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0685210775

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi në një prej zonave më të preferuara për të bërë investime të ndryshme, në Yzberisht. Ambjenti është i përshtatshëm supermarket, bar-restorant, show-room, etj.
Ambjenti ka sipërfaqe 400m2 dhe ndodhet në katin e parë të një godine të sapo përfunduar. Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore.
Cmimi i qerasë 7 Euro/m2/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting