Ambjent biznesi me qera

  • 10€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
  • 10€

Details

  • Price: 10€
  • Size: 136 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0685210775

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi në një prej zonave më të kërkuara për të bërë investime të ndryshme, në Yzberisht. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Ambjenti ka sipërfaqe 136m2 dhe ndodhet në katin përdhe të një godine të sapo përfunduar.
Cmimi i qerasë 10 Euro/m2/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting