Ambjent biznesi me qera

 • 10€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 10€

Details

 • Price: 10€
 • Size: 187 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0685210775

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi në një prej zonave që po merr zhvillim me hapa të shpejtë viteve të fundit. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: supermarket, showroom, lokal, bar-restorant, etj.
Ambjenti ka sipërfaqe 187m2 dhe ndodhet në katin përdhe të një godine të sapopërfunduar me ashensor.
Cmimi i qerasë 10 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting