Ambjent biznesi me qera

  • 860€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
  • 860€

Details

  • Price: 860€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 68 521 0775

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet me qera fast-food tek Rruga Kole Koci, në Yzberisht. Zona në të cilën ndodhet ambjenti e bën atë një mundësi shumë të mirë investimi.
Fast-food-i ka sipërfaqe 150m2, është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme për fast-food dhe gati për punë.
Cmimi i qerasë 860 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting