Ambjent biznesi me qera

 • 600€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi pranë Hotel Doro City, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë. Ambjenti ndodhet në një zonë mjaft të preferuar dhe të kërkuar për të bërë investime të ndryshme biznesi.
Ambjenti ka sipërfaqe 80m2, është i pajisur me tualet. Ndodhet në katin përdhe të një godine të mirëmbajtur. Ambjenti ka akses në rrugën kryesore.
Cmimi i qerasë 600 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting