Ambjent biznesi me qera

  • 1.200€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • 1.200€

Details

  • Price: 1.200€
  • Bathrooms: 2
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697008830

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet ambjent biznesi me qera në një prej zonave në të kërkuara dhe të preferuara për investime të ndryshme, tek Rruga Ismail Ag Petrela, pranë Shkollës së Bashkuar. Vendndodhja e mirë e ambjentit e bën atë të përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Ambjenti ka sipërfaqe 150m2 dhe ka 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe, buzë rrugës kryesore. Ambjenti ka mundësi ndarje.
Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting