Ambjent biznesi me qera

 • 1.400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 250 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Jepet ambjent biznesi me qera në Tiranë, tek Brryli. Ambjenti ka pozicion strategjik, ndodhet shumë pranë institucioneve të rëndesishme arsimore, shoqërore, tregtare, dhe shtetërore, ndodhet në një zonë mjaft të preferuar dhe kërkuar për të bërë investime të ndryshme.
Ambjenti ka sipërfaqe 250 m2, ndodhet në katin përdhe të një godine të mirëadminstruar. Është i përshtatshëm për akivitete të ndryshme biznesi is call-center, fasoneri, dyqan, klinikë, etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting