Ambjent biznesi me qera

  • 2.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 100 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek Komuna e Parisit, Tiranë.

Ambjenti ka një sipërfaqe prej 100 m2. Ka tashmë një klientelë të ngritur pasi ka rreth 16 vite që funksionon si restorant. Zona në të cilën dnodhet është mjaft e populluar dhe ofron shërbime nga më të ndryshmet, duke sjellë kështu premisa të larta për biznesin. Qeraja 2000 Euro/muaji, Brutto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

  • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting