Ambjent biznesi me qera

 • 2.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi me qera

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 1100 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga e Elbasanit. Ka sipërfaqe trualli 1100m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 550m2. Ambjenti është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 330m2 është restorant i kompletuar me të gjitha paisjet funksionale, ndërsa kati i 2 ka sipërfaqe 220m2 ku është i organizuar në dhomë private, tualet. Ambjenti ka dhe vend parkim me sipërfaqe 300m2. Ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambjenti është i përshtatshëm për cfarë do lloj biznesi.
Cmimi i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting