Ambjent biznesi me qera

 • 700€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 180 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ambjenti për qera ndodhet tek Rruga “Besim Alla”. Ka sipërfaqe totale 180m2, është i ndarë në 2 ambjente dhe 2 tualete. Ndodhet në katin përdhe, me fasadë xhami, ka dhe ndricim natyral. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: market, restorant, magazinë, qendër kursi, etj.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting