Ambjent biznesi me qera

 • 1€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1000 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ambjenti me qera ndodhet tek Rruga 5 Maj, në një zonë mjaft të kërkuar për të bërë investime të ndryshme biznesi. Ambjenti është open space dhe është i organizuar në kati -1 me sipërfaqe 1000m2 dhe kati 0 me sipërfaqe 350m2, të dyja janë të lidhura me shkallë të brendshme. Ambjenti ndodhet në rrugë kryesore dhe është i pajisur me fasadë xhami. Është i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting