Ambjent biznesi me qera

  • 10.000€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 10.000€

Details

  • Price: 10.000€
  • Size: 530 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë godinë 5-katëshe me qera tek Rruga 5 Maji. Secili kat i godinës ka sipërfaqe prej 530m2. Godina ka 2 vende për ashensor, shkallë emergjence, oborr dhe vendparkim. Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si kopësht, shkollë, hotel, zyra, etj.
Cmimi i qerasë 10’000 Euro/muaj.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting