Ambjent biznesi me qera

  • 700€
, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 700€

Details

  • Price: 700€
  • Size: 100 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0694022991

Description

Ambjent biznesi me qera tek Vollga, Durrës.
Me një sipërfaqe 100m2, ambjenti ka lartësi 5m dhe është i përshtatshëm për 2 kate. Ndodhet në katin 0 dhe është i gjithi me vetratë xhami. Ka pamje tërësisht nga deti.
Qeraja është 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting