Ambjent biznesi me qera

  • 500€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 500€

Details

  • Price: 500€
  • Size: 55 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Liqeni i Thatë. Ambjenti posedon sipërfaqe totale prej 55m2. Është i pajisur me tualet, kondicioner dhe kamera sigurie. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: klinikë, zyrë, dyqan, etj.
Cmimi i qerasë 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting