Ambjent biznesi me qera

 • 6.000€
, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 6.000€

Details

 • Price: 6.000€
 • Size: 2100 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682070045

Features

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë godinë 3-katëshe me qera tek Rruga Siri Kodra. Godina ka sipërfaqe totale 2100m2, në secilin kat ka tualet dhe ashensor malli. Godina ka oborr përpara dhe mbrapa, ku mund të futet kamioni. Është e përshtashme për aktivitete të ndryshme biznesi si: kompani rrobaqepsie, zyra, etj.
Cmimi i qerasë 6000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting