Ambjent biznesi me qera

 • 500€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697083077

Features

Description

Jepet ambjent me qera në Tiranë. Ambjenti ndodhet tek rruga Islam Alla, midis Rrugës se Kavajës dhe Myslym Shyrit.
Ka sipërfaqe 115 m2 dhe organizohet në 2+1 dhe dy tualete. Përshtatet për banim dhe për zyra.Zona është mjaft e kërkuar dhe ofron përparësi për biznesi apo jetesën tuaj aty.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting