Ambjent biznesi me qera

  • 1€
, Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 100 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera pranë liqenit të Paskuqanit. Me sipërfaqe të brendshme 100m2 dhe sipërfaqe oborri 150m2. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting