Ambjent biznesi me qera

 • 1€
, Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1395 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë godinë 4-katëshe me qera në Mëzez. Me sipërfaqe totale 1395m2 dhe secili kat ka sipërfaqe 320m2. Godina është e pajisur me sistem survejimi, sistem ndricimi, sistem aspirimi-kondicinimi, dhomë serveri. Godina është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme si: call center, zyra, shkollë, kopësht, qendër kursesh, qendër spitalore, etj.
Cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Mëzez, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1050, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting