Ambjent biznesi me qera

 • 825€
, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 825€

Details

 • Price: 825€
 • Size: 86 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696060612

Features

Description

Ambjent në shitje/qera tek Rruga Bardhyl, Tiranë.
Me sipërfaqe 86 m2, ndodhet në katin përdhe, dyqani jepet bosh, ka 2 banjo dhe është i përshtatshëm për cdo lloj biznesi. Dyqani është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipotekë. Rruga Bardhyl është një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara të qytetit, në këtë mënyrë krijon mundësinë e zhvillimit të aktiviteteve të ndryshme të biznesit.

 • Address Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting