Ambjent biznesi me qera

  • 4.000€
, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 4.000€

Details

  • Price: 4.000€
  • Size: 2500 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ambjenti ndodhet në Kashar. Është i organizuar në 2 kate ku ka hapësira në të 2-ja katet për zyra me sipërfaqe 110m2 secila, 400m2 është sipërfaqja e magazinës dhe 2500m2 është siplrfaqja e parkimit. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 4000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting