Ambjent biznesi me qera

  • 5.000€
, Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 5.000€

Details

  • Price: 5.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera tek Tregu Ushqimor. Me sipërfaqe ndërtimi 1000m2, ku 850m2 është sipërfaqja përpara objektit dhe 1000m2 është sipërfaqja mbrapa objektit. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi i qerasë 5000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting