Ambjent biznesi me qera

  • 1.500€
, Hoxha Tahsim, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Hoxha Tahsim, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1.500€

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 74 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera në Rrugën Hoxha Tahsim. Posedon një sipërfaqe prej 74m2 dhe lartësi 4.3m. Ambjenti është i pajisur me aspirim, kondicionim dhe me kamera sigurie. Është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i qerasë 1500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Hoxha Tahsim, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting