Ambjent biznesi me qera

  • 4.300€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent biznesi me qera

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 4.300€

Details

  • Price: 4.300€
  • Size: 330 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ambjent biznesi me qera në Bllok, Tiranë.
Ofrojmë me qera ambjent biznesi me sipërfaqe 330m2. Ambjenti jepet me qera bosh. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndyshme biznesi. Në cmim janë të përfshira dhe taksat. Zona në të cilën ndodhet amjenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i qerasë 4300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting