RENTED! Ambjent biznesi,(Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi)

 • 350€
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Tirana

RENTED! Ambjent biznesi,(Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi)

Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Tirana
 • 350€

Details

 • Property ID: 10872
 • Price: 350€
 • Property Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 68 209 7695

Description

Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

Jepet me qera ambient per zyra
Siperfaqje 80 m2
I ndare ne 3 ambiente
Ambienti madh 30 m2 dhe 2 ambiente me te vogle me nga 10 m2 secila
Kati 2te

Cmimi 350 Euro/muaj

e pershtatshme per studio atelie mode, zyra avokatie ose noteri, studio design, etj..

Id: 358

 • Address Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Tirana
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Lola Real Estate
 • Lola Real Estate