ambjent biznesi, Kati 1

 • 2.500€
Bulevardi Zogu i Parë, pas cirkut të Tiranës
qera

ambjent biznesi, Kati 1

Bulevardi Zogu i Parë, pas cirkut të Tiranës
 • 2.500€

Details

 • Property ID: 7994
 • Price: 2.500€
 • Property Size: 350 m²
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: qera
 • Kati: 1

Features

Description

Jepet me qera ambient pranë Ministrisë së Drejtësisë tek bulevardi “Zogu I” pas cirkut të Tiranës.
Ambienti ndodhet në katin 1 me sipërfaqe totale prej 350 m2 .
Ambenti ka 4 salla të mëdha, 2 zyra dhe 4 tualete.
Ambienti është i ndriçuar dhe ka mundësi ndarjeje, është i investuar me sistem aspirimi dhe me sistem kondicionimi qendror.
Ambienti është shumë i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh.
Lokacioni i favorshëm bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

OPP 9644

Cel. : 0693951509

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, pas cirkut të Tiranës
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity
 • Future Home Opportunity