ambjent biznesi Kati -1, 106 m² 40.000 Euro (Lagje “Skender Libohova”)

 • 40.000€
, Lagje "Skender Libohova"
shitje

ambjent biznesi Kati -1, 106 m² 40.000 Euro (Lagje “Skender Libohova”)

, Lagje "Skender Libohova"
 • 40.000€

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 106 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: +355689038955

Description

Vendodhja:
Prona eshte e pozicionuara ne kati -1 te nje pallati 6-te katesh, ne Lagjen “Skender Libohova”, ne Lushnje.
Godina ne te cilen pozicionohet prona ndodhet prane qendres se qytetit te Lushnjes, me nje distance prej 300 metra nga bulevardi kryesor.
Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet tregtare, te cila jane ndertuar ne vitet e fundit.

Pershkrimi:
Prona ka nje siperfaqe totale prej 106 m² dhe ka strukture te rregullte.
Ambjenti ka funksionuar me pare si Bar-Kafe.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

 • Address Lagje "Skender Libohova"
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare