Ambjent bizesi me qera

 • 1€
, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera

Ambjent bizesi me qera

, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 290 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Ambjent biznesi me qera-Tiranë
Ofrojmë ambjent biznesi me qera në Babrru, në një zonë të populluar dhe që krijon të gjitha facilitetet. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe prej 290m2. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: call center, zyra, supermarket, banke, etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting