Ambjent biznesi ne shitje dhe qera

 • 2.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje dhe qera

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 48 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje & qera-Vlorë
Ambjenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara, tek Rruga “Hasan Kushta”. Ambjenti ka sipërfaqe totale 48m2, ka dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2
Cmimi i qerasë 250 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting