Ambiente Zyre Per Qira Prane Sheshit Willson

 • 5.500€
, Liqeni i Tiranes

Details

 • Price: 5.500€
 • Size: 450 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes jepet per qira ambient per zyra.
Ka sipërfaqe ndertimi 450 m2 dhe 450 m2 oborr dhe pozicionohet në katin përdhe.

Organizohet ne:
disa ambiente zyrash,
ambient open space,
ambient kuzhine,
2 tualete.

Sipërfaqja e oborrit është e pershtatshme dhe për parkim të disa makinave.
Ambienti ndodhet ne nje zone te favorizuar per zhvillim biznesi.
I pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Liqeni i Tiranes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj