Ambient Zyre Per Qira Prane Librit Universitar

 • 1.000€
, Libri Universitar

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 100 m²
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, prane Librit Universitar jepet per qira ambient zyre.

Pozicionohet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2.
Ka sherbyer si klinike dentare. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Zona e Librit Universitar eshte nje nga zonat me te populluara dhe me te kerkuara per zhvillimin e bizneseve.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Libri Universitar
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj