Ambient tregtar

  • 870.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

Ambient tregtar

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • 870.000€

Details

  • Price: 870.000€
  • Size: 1200 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699851418

Features

Description

Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. Eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, tregje te ndryshem, aktivitet, fasoneri, fabrike dhe cfaredolloj biznesi tjeter! Prane doganes !

  • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Adrin
  • Adrin