Ambient Per Zyra Per Shitje Ne Qender Te Tiranes, Kompleks Ne Proces Ndertimi

, Qender

Details

  • Size: 570 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne rrugen ”Reshit Collaku” ne qender te Tiranes, shitet ambient per zyra.
Ambienti ndodhet ne katin e pare, te nje kompleksi ne proces ndertimi dhe ka nje siperfaqe totale prej 570.2 m2.

Objekti përbëhet nga 4 kate nëntoke, ku 3 nga të cilët do të perdoren për parking. Kati -1 dhe kati përdhe do të shfrytëzohen për ambjente tregtare. Kati i parë mbitokë do të përdoret për zyra dhe nga kati i dytë deri në katin e dymbëdhjetë do të përdoret për ambjente banimi. Në objekt aplikohen standartet më të larta të inovacionit në ndërtim. Gjithashtu në këtë objekt aplikohen normativat më të fundit evropiane për sistemet e mbrojtjes kundra zjarrit.

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj