Ambient Palestre Per Qira, Rruga E Elbasanit

 • 2.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 280 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Ambienti pozicionohet ne katin -1 dhe ka siperfaqe totale 280 m2.

Mund te zgjerohet edhe me 700 m2, ne varesi te nevojes.

Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem dhe per aktivitete te tjera biznesi.

Rruga e Elbasanit eshte nje nder zonat me te frekuentuara dhe te preferuara te Tiranes per zhvillimin e biznesit.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate