AMBIENT ME QERA PER ZYRA OSE BANIM!!!

 • 370€
, Vasil Shanto
qera

AMBIENT ME QERA PER ZYRA OSE BANIM!!!

, Vasil Shanto
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692089998

Description

Jepet hyrje 2+1 me qera!!!  Apartamenti organizohet nga dy dhoma te bollshme, sallon ndenjie, kuzhine.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe nje nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme.

I gjithe ambienti ka nje ndricim diellor pothuajse ne pjesen me te madhe te dites, por vete hyrja disponon parket cka e ben mjedisin te ngrohte.

Dritaret jane me dopio xham cka mundeson eleminimin e zhurmave nga jashte. Apartamenti eshte  perfekt per zyra ose per banese.

Per nje vizite ne prone kontakto tani ne numrin 0692089998!!!

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate