Ambient Komercial ne Shitje Rruga Gjergj Legisi ne Laprake ne Tirane

 • 184.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambient Komercial ne Shitje Rruga Gjergj Legisi ne Laprake ne Tirane

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 184.000€

Details

 • Price: 184.000€
 • Size: 153 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Laprake, Rruga Gjergj Legisi prane fushes,  shitet Ambient Komercial, siperfqe 152.9 m2 dhe 100 m2 verand me Hipoteke, kati 0, open space, 2 tualete, mundesi dupleksi pasi ka lartesi prej 5 metrash, ndodhet ne kendin e pallatit  me fasad xhami nga te 2 anet i cili mundeson nje reklamim sa me te mire te biznesit, i pershtatshem per lokale, furre buke, pasticeri etj.

Shitet 184 000 Euro

 • Address Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME