Ambient komercial me qira ne Vasil Shanto ID: Billion497

 • 500€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambient komercial me qira ne Vasil Shanto ID: Billion497

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Ambient komercial me qira ne Vasil Shanto
ID: Billion497
Jepet me qira ambjent komercial ne Vasil Shanto, Gjykates, me nje siperfaqe prej 90 m2 .Ky ambjent eshte i pozicionuar ne katin e pare ne nje pallat buze rruge qe te mundeson lehtesim per cdo zhvillim aktivitet te ndryshme, dhe eshte me pamje nga rruga gje qe e ben investim ideal dhe ambient teper i pershtatshem per biznes. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares , 3 dhoma, nje tualet dhe nje verande. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per te patur me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500
https://billionrealty.al/property/1763/ambient-komercial-me-qira-ne-vasil-shanto-billion497.html

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate