AMBIENT KOMERCIAL 274M2 PER QIRA

 • 3.200€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

AMBIENT KOMERCIAL 274M2 PER QIRA

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.200€

Details

 • Price: 3.200€
 • Size: 274 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira ambienti ( openspace ) me nje siperfaqe prej 274m2. Ambienti organizohet nga 2 tualete , qe i jep mundesine per ndarje ne dy ambiente .Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me fasad xhami , izolim akustik dhe ka vizibilitet ne rrugen kryesore . Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi .Ddisponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate