Ambient biznesi me qira Rruga e Dibres ne Tirane

 • 700€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambient biznesi me qira Rruga e Dibres ne Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 107 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Dibres, kompleksi Tower Bridge, jepet me qira ambient biznesi, siperfaqja 107 m2, kati pare. Ambienti eshte open space dhe nje tualet. I pershtatshem per cdo aktivitet.

Jepet me qira 700 Euro me muaj

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME