Ambient Biznesi “Green – City • Astir “, Tiranë.

 • 350€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 102 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Features

Description

Ambienti ka lartësi të konsiderueshme, hapësirë të bollshme dhe organizim open space, ka pozicionim pranë rrugës kryesore në kompleks si edhe e aksesueshme. Ofrohet në kushte shumë të mira për ambiente zyrash dhe aktivitet biznesi. Ambienti investohet nga pronari në shtrimin me pllaka , rregullimi i tualetit ,mundësi shumë e mire investimi.

Organizimi:

► Brenda në kompleks Rezidencial
► Fasad xhami
► Buzë rruge
► 1 tualet
► Shumë ndriçim natyralë

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome