Aktivitet biznesi në shitje, Tirane

  • 50.000€
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
  • 50.000€

Details

  • Price: 50.000€
  • Size: 520 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet aktivitet biznesi tek Qendra Nobis, Tiranë. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar nga njerëzit.

Aktiviteti funksionon si Bar-Restorant. Ka sipërfaqe të brendshme 320 m2 dhe 200 m2 verandë. Është totalisht i investuar në detaje. Disponon të gjitha pajisjet e nevojshme. Aktualisht është në gjendje pune. Cmimi i qerasë 3000 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

 

  • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting